Firma LEIKA

Firma LEIKA s.r.o. vznikla roku 1997 jako malá dílna v jihočeských Lhenicích se zaměřením na ručně zdobené svíčky. Díky zájmu o naše výrobky jsme postupně začali rozšiřovat sortiment a přesídlili jsme do Prachatic, kde můžete navštívit i náš  obchůdek U Barborky nacházející se v krásném historickém centru města.


Všechny naše svíčky jsou originálními výrobky, prosíme proto o ctění autorských práv. Zároveň je každá svíčka originál - každý výrobek je jiný, ručně zdobený nebo malovaný, proto se může od fotografií zde na stránkách mírně lišit.

U výroby dbáme na kvalitu surovin. Při odlévání parafínových svíček dodržujeme přesně stanovené a dlouholetou praxí odzkoušené technologické postupy. U vonných svíček používáme kvalitní vonné esence, které zaručeně provoní celý Váš byt.

Obchůdek U Barborky

Náš malý obchůdek najdete v Prachaticích v Poštovní ulici, přímo v srdci renesančního historického města. Kromě veškeré aktuální nabídky našich svíček nabízíme také doplňkový sortiment - svícny, tácky pod svíčku, aromalampy, lucerny, vonné vosky a oleje, ...

Seženete u nás ale také dárkové předměty, všemožné maličkosti, anděly a víly, přírodní kosmetiku Boemi, ovocné a bylinkové čaje značky Sonnentor, bylinné sirupy a medoviny od značky Škoda, Klenovickou keramiku a mnoho dalšího. 

Vše Vám rádi na počkání dárkově zabalíme!